Drift Mania: Street Outlaws Lite (windows)

Drift Mania: Street Outlaws Lite

Drift Mania: Street Outlaws Lite
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Drift Mania: Street Outlaws Lite oldukça eğlenceli bir yarış oyunudur

Drift Mania: Street Outlaws Lite oyun severlere dünyanın farklı yerlerinde yer altı drift yarışlarında mücadele etme imkanı vererek yarış heyecanını sokaklara taşıyan, Windows 8 ve üzeri işletim sistemleri yüklü bilgisayarlarınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir yarış oyunudur.

Drift Mania: Street Outlaws Lite'de herşey Japonya'da başlıyor ve gizli yarışlar İsviçre Alpleri, çöller, kanyonlar, San Francisco yamaçları gibi değişik noktalara sıçrayarak dünyanın en tehlikeli yollarında drift yapma keyfini oyun severlere yaşatılıyor.

Drift Mania: Street Outlaws Lite görsel olarak tatmin edici seviyede grafiklere sahip. Oyunda yer alan 21 farklı araba özenle tasarlanmış ve göze hoş görünüyor. Oynanışı da oldukça eğlenceli bir oyun olan Drift Mania: Street Outlaws Lite bize hem tek kişilik yarışlarda hem de çoklu oyunculu oyunlarda yarışma imkanı sunuyor.

Oyunda gelişme kazandıkça kullandığımız aracı geliştirebilmemiz ve kişiselleştirebilmemiz mümkün. Arabamızın boyasını, gövde kitlerini, lastiklerini ve jantlarını, camlarını, rüzgarlıklarını değiştirebildiğimiz gibi performans arttırıcı ekipmanlar da edinebiliyoruz. Bunun yanında aracımızın sürüş hassasiyeti, vites ayarı ve ağırlık dağılımı gibi yarışlarda fark yaratabilecek ince ayarlarını da el ile ayarlayabilmemiz mümkün.

Yarış oyunlarından ve özellikle de drift yapmaktan hoşlanıyorsanız Drift Mania: Street Outlaws Lite'yi denemelisiniz.