Easy Watermark Studio Lite 4.2 (windows)

Easy Watermark Studio Lite

4.2
Easy Watermark Studio Lite
ÜCRETSİZ
İndir 5.11 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Easy Watermark Studio Lite, kendinize özel resimler üzerine yazılı veya simgeli filigran eklemenizi sağlayan oldukça kullanışlı ve ücretsiz bir resim editörü programıdır.

Easy Watermark Studio Lite, Easy Watermark Studio'nun ücretsiz versiyonu olan program, kullanıcı dostu arayüzü ile birlikte sunduğu basit araçlarla resimleriniz üzerine kolayca filigran eklemenizi sağlıyor.

Programı kullanarak istediğiniz resmin üzerine ister ikon isterseniz yazı ekleyerek kendinize özel resimler oluşturabilir ve internet üzerinde çalınmasını önleyebilirsiniz.

Filigran ekleme işleminde yazıların ayarlarını, rengini, pozisyonunu, yönünü ve efektlerini siz belirliyorsunuz. Programa giriş yaptıktan sonra yapmanız gereken tek şey hangi resim üzerine filigran eklemek istediğinizi seçmek ve daha sonra birkaç ufak ayar yaparak anında istediğiniz resme filigran ekleyebilirsiniz.

Sistem kaynaklarını oldukça düşük miktarda kullanan Easy Watermark Studio Lite, gayet hızlı tepki süresine sahip ve işlemlerinizi hızlı gerçekleştirebiliyor.

Ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu resim editörü sayesinde en sevdiğiniz yada en özel resimlerinizin üzerlerine kendi logonuz olan filigran ekleyerek internet üzerinde çalınmasını ve kullanılmasını engelleyebilirsiniz. Ayrıca programı beğenirseniz üretici adresinden tam sürümünü satın alabilirsiniz.

Okunabilir Resim Formatları:

TIF, GIF, JPG, JPEG, BMP, PNG, WMF, RLE, DIB, EMF, PSD, PDD, PSP, PSX, PCC, PDD,TGA, VST, ICB, VDA, WIN, CEL, PIC, SCR, PPM, PGM, PBM, CUT, RLA ve RPF'dir.

Oluşturabildiği Resim Formatları:

TIF, GIF, JPEG, JPG, BMP, RLE, DIB ve PNG'dir.

YORUMLAR