Easy YouTube To Mp3 Converter

Easy YouTube To Mp3 Converter
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Easy YouTube To Mp3 Converter, Youtube üzerinde izlediğiniz videolara ait ses akışlarını MP3 formatında bilgisayarınıza indirebileceğiniz bir yazılımdır.

Not: Programın kurulum dosyası Google tarafından zararlı yazılım olarak algılandığı için indirme bağlantısı kaldırılmıştır. Alternatif  programlar için dosya indirme yöneticileri kategorisine göz atabilirsiniz.

Easy YouTube To Mp3 Converter, bilgisayar kullanıcılarının Youtube üzerinde izledikleri favori videolarını bilgisayarları üzerine indirebilecekleri ve farklı ses formatlarına dönüştürebilecekleri bir dosya indirme yöneticisi ve format dönüştürme yazılımıdır.

Youtube üzerinde izlediğiniz videoları olabilecek en yüksek kalitede bilgisayarınıza indirmenize olanak sağlayan program, indirmiş olduğunuz bu video dosyalarını da farklı ses formatlarına dönüştürmenize olanak sağlar.

İçerisinde yer alan dönüştürme sihirbazı sayesinde tüm dönüştürme işlemlerini sadece birkaç basit adımda tamamlayabileceğiniz programın kullanımı oldukça kolaydır ve her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından rahatlıkla kullanılabilir.

Programı bilgisayarınıza indirip kurduktan sonra ilk kez çalıştırdığınız zaman tek pencereden oluşan ve sizlere iki farklı seçenek sunan kullanıcı arayüzü ile karşılaşacaksınız. Bu seçeneklerden ilki yardımıyla Youtube üzerinde izlediğiniz ve beğendiğiniz videoları bilgisayarınıza indirebilir. İkinci seçenek yardımıyla da ses ve video dosyalarınızı farklı ses formatlarına dönüştürebilirsiniz.

Hem Youtube üzerinden dosya indirme hem de dönüştürme işlemlerini oldukça hızlı şekilde tamamlayan Easy YouTube To Mp3 Converter, sistem kaynaklarını da oldukça ılımlı şekilde kullanmaktadır.

Youtube üzerinde izlediğiniz videoları bilgisayarınıza indirmek ve farklı ses formatlarına dönüştürmek için kullanabileceğiniz Easy YouTube To Mp3 Converter'ı mutlaka denemenizi tavsiye ederim.