Free Downloader for YouTube

Free Downloader for YouTube
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Free Downloader for YouTube ile YouTube videolarını bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz

Not: Bu programda zararlı yazılımlar tespit edildiğinden dolayı yayından kaldırılmıştır. Alternatif programlar bulabileceğiniz Dosya İndirme Yöneticileri kategorimize göz atabilirsiniz.

Free Downloader for YouTube kullanıcılara YouTube video indirme ve YouTube şarkı indirme konularında yardımcı olan ücretsiz bir video indirme programıdır.

Free Downloader for YouTube sayesinde internet bağlantımız olmadığı durumlarda YouTube videolarını seyredebilmek için videoları bilgisayarımıza kaydedebilmekteyiz. Program oldukça kolay bir kullanım sunuyor ve benzerlerine göre çok daha kullanışlı bir yapıya sahip. Free Downloader for YouTube bize program içerisinden YouTube videolarını arayabilme, görüntüleyebilme ve indirebilme imkanı sunmakta. Bu sayede ek tarayıcı pencereleri açmak ve internet bağlantılarını kopyalayıp yapıştırmak dertlerinden kurtuluyoruz.

Free Downloader for YouTube indirdiğimiz videolardaki ses dosyalarını ayrı olarak MP3 formatında kaydedebiliyor. Bu sayede programı bir YouTube müzik indirme aracı olarak kullanabiliyoruz. Program ile video indirme işlemlerini gerçekleştirirken bize farklı kalite seçenekleri sunulmakta. Videoları farklı çözünürlüklerde bilgisayarımıza kaydedebildiğimiz gibi ses dosyalarını da farklı kalitelerde bilgisayarımıza kaydedebiliyoruz. Programın bir diğer güzel yönü videoları direkt olarak Facebook üzerinden paylaşmamıza da izin vermesi.

Free Downloader for YouTube yürütülen video ve müzik indirme işlemlerini ayrı bir pencerede gösterebilmekte. Ayrıca görev çubuğunda özel iletilerle videoların indirilmeleri ile ilgili bilgiler paylaşılıyor. Eğer YouTube üzerinden video indirme işlemi için kolay ve pratik bir yol arıyorsanız Free Downloader for YouTube'yi deneyebilirsiniz.

YORUMLAR