Free Language Translator 1.8 (windows)

Free Language Translator

1.8
Free Language Translator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Free Language Translator, Google çeviri hizmetini kullanarak çeviri yapmanızı sağlayan kullanışlı ve ücretsiz bir program.

Free Language Translator, yazılarınızı diğer dillere çevirebilmek için kullanabileceğiniz iyi bir program. 

Google çeviri ve kendi sözlüğü tarafından çeviri yapabilen bu yazılımın Google'ın çeviri hizmetinden yararlanabilmesi için her daim internet bağlantısına ihtiyaç duyması kötü yanlarından biri olmuş. Fakat programın diğer özellikleri sayesinde bu program gayet kullanılınabilir ve etkili.

Programın arayüzü oldukça sade, basit ve kullanımı kolay. Çeviri yaparken yapmanız gereken tek şey, çevirmek istediğiniz yazıyı ilk pencereye kopyalayarak çevrilmesini istediğiniz dili ve çeviriyi yapacak kaynağı seçtikten sonra ''Translate'' yani çeviri tuşuna basmanız. Bu tuşa bastıktan sonra 2. pencerede çeviriyi görebilirsiniz. Altyazı çevirilerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz bir program.

Pencerelerin boyutunu ayarlayıp yatay ve dikey görünüme geçirebilirsiniz. Yazıların boyutunu ve türünü de ayarlayabilirsiniz.

Daha sonra tekrar ihtiyacınız olacağını düşündüğüz çevirileri dosya olarak kaydederek zaman tasarrufu sağlayabilirsiniz.

YORUMLAR