Google Image Search 2.0.0.15 (windows)

Google Image Search

Google Image Search
İndir 0.53 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Google Image Search, Google üzerindeki fotoğraf galerilerini kolay ve hızlı bir şekilde topluca indirmenizi sağlayan yararlı ve kullanışlı bir programdır.

Google Image Search, Google fotoğraf galerilerini birkaç tıklama ve ufak tefek ayarlar ile kolayca ve hızlı olarak indirebilmek için özel olarak tasarlanan etkili bir programdır. İnternet üzerindeki Google resim galerilerini kolayca indirmenizi sağlar.

Kullanıcı dostu arayüzü sayesinde kullanımı oldukça kolay olan programın indirme işlemleri süreci oldukça basit gerçekleşiyor. Tek yapmanız gereken indirmek istediğiniz resimin açıklamasını ve bilgisayarınız üzerinde nereye ineceğini belirlemek.

Programa indirmesi için vermiş olduğunuz link ilk olarak taranarak, indirebileceğiniz resimler size gösteriliyor. Görünen tüm resimleri indirebileceğiniz gibi aralarından belirlediklerinizi indirme seçeneği de mevcut. İndirme hızı tamamen internet bağlantınız ile alakalı olsada program indirme işlemlerini oldukça hızlı ve hatasız gerçekleştiriyor.

İnternet üzerindeki en popüler Google resim servislerinden biri olan Google Image Search, neredeyse internet üzerinde bulunan tüm Google resimlerinizi bilgisayarınıza kolayca indirmenizi sağlıyor.

Resim koleksiyoncularının işlerini oldukça kolaylaştırabilecek olan bu programı kesinlikle denemelisiniz.

YORUMLAR