GTA 5 Tofaş Modu (windows)

GTA 5 Tofaş Modu

GTA 5 Tofaş Modu
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

GTA 5 Tofaş Modu ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir Grand Theft Auto 5 modudur

NOTGTA 5 Tofaş Modu resmi bir GTA 5 modu değildir. Bu modu kullanmanız eğer oyunun orijinal versiyonuna sahipseniz oyun sunucularından banlanmanıza sebep olabilir. Bu modun kullanımından oluşabilecek problemler kullanıcı sorumluluğundadır. Modu yüklemeden önce oyun dosyalarınızı yedekleminizi öneririz.

GTA 5 Tofaş Modu oyunculara GTA 5'i farklı bir tarz ile oynama imkanı veren ve ülkemizde oldukça popüler olan Tofaş marka Şahin ve Doğan model araçları oyuna ekleyen bir GTA 5 modu.

Bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip GTA 5'e ekleyebileceğiniz bir oyun modu olan GTA 5 Tofaş Modu bize yüksek detaylı araç modelleriyle birlikte Doğan ve Şahin'i oyun içerisinde kullanbilme imkanı veriyor. Bu araçlar yüksek çözünürlüklü tasarımlarıyla tıpkı gerçek gibi oyunda karşımıza çıkmakta. Mod ile Tofaş araçları oyuna ekledikten sonra Los Santos sokaklarında yanlayarak sürüş yeteneklerinizi sergileyebilir, asfaltta sıfır çizerek lastik yakabilirsiniz.

GTA 5 Tofaş Modu ile oyuna eklediğiniz Tofaş araçları Los Santos Customs araç modifiye garajlarında modifiye edebiliyorsunuz ve araçlarınıza farklı jantlar, neon ışıklar ve motor geliştirmeleri satın alabiliyor, rengini değiştirebiliyorsunuz. Bunun yanında bu araçları FPS kamera açısını kullanarak içerden kokpiti görerek kullanabilmeniz de mümkün.

GTA 5 Tofaş Modu'nu oyuna ekleyebilmek için şu adımları takip etmeniz gerekiyor:

 • Open IV Package Installer adlı programı bu bağlantıyı kullanarak indirin:
 • Open IV açıldıktan sonra karşınıza oyun seçme ekranı çıkacak. Bu ekranda GTA 5 Windows versiyonunu seçin
 • Açılan pencereden GTA5.exe'nin bulunduğu klasörü seçin ve continue tuşuna tıklayın
 • Bu adımdan sonra oyun dosyaları karşınıza gelecek. Open IV programının üst bölümünde yer alan Edit Mode tuşuna tıklayın
 • Bu sayfa üzerinden indirdiğiniz GTA 5 Tofaş Modu'nun arşiv dosyasını Winrar ile açın
 • Aşağıda listeleyeceğimiz dosyaları belirtilen konumlara kopyalayın. Bu işi sürükle - bırak yöntemini kullanarak gerçekleştirebilirsiniz:

  premier.yft,  premier.ytd, premier_hi.yft dosyalarını x64e.rpf\\levels\\gta 5\\vehicles.rpf konumuna,

  prem_exhaust1_mod.yft, prem_exhaust2_mod.yft, prem_skirt_f_mod.yft  prem_skirt_mod.yft, prem_spoiler_mod.yft dosyalarını x64i.rpf\\levels\\gta 5\\vehiclemods\\premier_mods.rpf konumuna,

  Eğer aracınızın arkadan çekişli olmasını isterseniz handling.meta dosyasını update\\update.rpf\\common\\data konumuna kopyalayın.

 

YORUMLAR