GTA Vice City Save Dosyası 1.0 (windows)

GTA Vice City Save Dosyası

1.0
GTA Vice City Save Dosyası
ÜCRETSİZ
İndir 0.09 MB
5  
0  
1  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    211,613

  • Üretici

    Rockstar Games

GTA Vice City Save Dosyası, Dünya'nın en popüler oyunlarından bir tanesi olan GTA Vice City için hazırlanan kayıtlı oyun dosyası.

GTA Vice City Save Dosyası, Grand Theft Auto yani GTA serisinin en popüler ve en çok oynanan oyunlarından bir tanesi olan Vice City için hazırlanarak paylaşılmış bir save dosyası. Bu dosyayı sitemizden ücretsiz olarak indirip, kendi save dosyalarınız ile değiştirerek oyundaki her şeye sahip olabiliyorsunuz.

Normal şartlarda parasız pulsuz başladığınız oyunda bir anda hem zengin hem de lüks olabilmek için hazır save dosyalarını kullanmanızı tavsiye ederim. Fakat elbette oyunu ilk olarak baştan sonra normal bir şekilde bitirmelisiniz. Yoksa oyundan alacağınız keyfi alamadan sınırsız her ey elinize geçmiş olur.

Araba, motor ve diğer araçları çalarak polisi peşinize düşüreceğiniz oyun eski olmasına rağmen hala pek çok kullanıcı tarafından oynanıyor. Dolayısıyla oyunun save dosyalarını sizle paylaşarak oyunda istediğiniz her şeye sahip olmanızı sağlamak istedik. Dosyayı indirdikten sonra kullanabilmek için aşağıda yazılı olan işlemleri yapmanız gerekiyor.

GTA Vice City Save Dosyası Nasıl Kurulur?

Dosyaları indirdikten sonra rar dosyasından çıkartarak bilgisayarınızın belgelerim klasöründe yer alan GTA Vice City dosyasında bulunan kayıt dosyaları ile değiştirmeniz gerkeiyor. Fakat oluşabilecek problemler için önlem almak adına, kendi kayıtlı oyun dosyalarınızı ilk olarak farklı bir klasöre yedeklemenizi ve daha sonra gerekli değişikliği yapmanızı öneriyorum. Daha sonra oyuna bu save dosyası ile girerek istediğiniz her şeyin sahibi olabiliyorsunuz.

YORUMLAR