Hidden Files Toggle 1.2 (windows)

Hidden Files Toggle

1.2
Hidden Files Toggle
ÜCRETSİZ
İndir 4.28 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bilgisayarınızdaki gizli dosyaları kolayca görüntülemek veya gizlemek için bu ücretsiz programı kullanabilirsiniz.

Hidden Files Toggle programı, bilgisayarınızda bulunan gizli dosya ve klasörleri kolayca görüntülemenizi veya yeniden tamamen gizlemenizi sağlayabilen ücretsiz ve kullanımı kolay bir program. Windows'un gizli dosya özelliği ile pek çok dosyayı gizleyebilirsiniz ancak yeniden görüntüleme yapabilmek için klasör ayarlarına girerek gizli dosyaların görünümünü açmanız gerekir.

Hidden Files Toggle sayesinde klasör ayarlarına giriş yapmadan direkt olarak bilgisayarın sağ tık menüsünden faydalanarak bu ayarı açıp kapatmak mümkün hale geliyor. Kurulumu çok kolay olan ve hızlıca tamamlanan programın kullanımı da bir o kadar basit ve sağ tık menünüze eklenen butonları kullanarak işlemleri tamamlamak mümkün hale geliyor.

Temel olarak dosya bulma işlemlerinizi biraz daha hızlandırabilen program, elbette gizli dosyalar özelliğini pek kullanmıyorsanız işinize yaramayacaktır. Fakat bilhassa çocuklardan dosyalarını gizlemek isteyen fakat sıkı şifreleme programlarını da kullanmak istemeyenlerin tercih edeceğine inanıyorum.

Herhangi bir sınır ya da kullanım limiti barındırmayan uygulamadan kurtulmak ve bilgisayardan kaldırmak da kolayca gerçekleştirilebiliyor.