Hide'Em 1.0.2.0 (windows)

Hide'Em

Hide'Em
ÜCRETSİZ
İndir 0.01 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hide'Em programı sayesinde bilgisayarınızda bulunan sabit disk sürücülerini kolayca gizleyebilirsiniz.

Windows'ta aktif olarak görünen sabit disklerin veya DVD-ROM sürücüsü gibi sürücülerin kayıt defteri ile uğraşmadan gizlenememesi hem sistem kararlılığı açısından sorunlar doğurabiliyor hem de deneyimsiz kullanıcıların gerçekleştirebilecekleri işlemler sonucunda ciddi veri kayıplarıyla karşılaşılması da olası.

Hide'Em programı ise bu sorunun üstesinden bilgisayarınızı çökertmeden gelmenizi sağlayabilen ücretsiz ve çok basit bir program. Öyle ki programı herhangi bir şekilde kurmak gerekmediği gibi sadece bir iki buton bulunan arayüzüne alışmak da çok basit. Seçtiğiniz sürücü harfinin denk geldiği sürücüyü bilgisayarım ekranında gizleyebilen program böylece güvenlik risklerinin bir bölümünü ortadan kaldırarak verilerinizi korumanıza da yardımcı oluyor.

Gizlediğiniz sürücüler anında görünür olmaktan çıkacaklardır ve isterseniz sürücüleri yeniden görünür hale getirmek için kullanılabilecek olan butonlar da hazır olarak geliyorlar. Bilgisayarınız üzerinde kalıcı bir iz bırakmadığı için programı güvenle kullanabilir ve sistem kararlılığının bozulmamasını sağlayabilirsiniz.

Bilhassa bilgisayarınızı başkalarının kullandığından şüpheleniyor ve bu nedenle şahsi dosyalarınızı korumak istiyorsanız kesinlikle bir göz atmanız gereken programlar arasında olduğuna inanıyorum.

YORUMLAR