History Clean 3.0 (windows)

History Clean

3.0
History Clean
ÜCRETSİZ
İndir 1.37 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

History Clean programını kullanarak hem Windows hem de internet tarayıcınızın geçmişini temizleyebilirsiniz.

History Clean programı sayesinde Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızda yer alan geçmişinizi kolayca temizleyebiliyor ve böylece sizin dışınızda bilgisayarınızı kullanacak olan kimselerin kişisel bilgilerinize erişimlerine engel olabiliyorsunuz. Ücretsiz olarak sunulan ve seçeneklerini arayüzünden oldukça basit bir şekilde sunmayı başaran program, görevini layığıyla yerine getiriyor diyebilirim.

Programın temel olarak iki bölümü mevcut diyebilirim. Bunlardan birincisi, Windows tarihçesinin temizlenmesi ve böylece Windows içerisinde açtığınız dizinlere, dosyalara ve programlara olan izleri ortadan kaldırması. Eğer kişisel dosyalarınızın Windows tarihçesi yoluyla keşfedilmelerinden endişe ediyorsanız bu bölümden faydalanmanız gerekiyor.

History Clean'in ikinci bölümü ise internet tarihçesinin temizlenmesi olarak karşımıza çıkıyor ve bilgisayarınızdaki popüler web tarayıcılarının tuttukları tarihçe bilgileri kolayca ortadan kaldırılabiliyor. Her ne kadar geçmiş temizleme olanağı tarayıcılarda yer alsa da zaman zaman bu işlemlerin oldukça karmaşık bir hal alabildiği bir gerçek. History Clean sayesinde internet geçmişini temizleme işleminin normal halinden çok daha kolay bir duruma geldiğini belirtmem gerek.

Dilerseniz tüm tarihçeleri dilerseniz de özelleştirilmiş bir şekilde sadece seçtiklerinizi temizleyebilen program, zamanlanmış temizlik görevleri gibi bazı otomatizasyon imkanlarını da sunuyor.

Eğer bilgisayarınızdaki tüm izlerinizi silmek ve yaptıklarınızın kayıtlarını ortadan kaldırmak istiyorsanız kullanabileceğiniz programlardan birisi olduğunu düşünüyorum.

YORUMLAR