IceCream Image Resizer 1.26 (windows)

IceCream Image Resizer

IceCream Image Resizer
ÜCRETSİZ
İndir 15.22 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

IceCream Image Resizer programını kullanarak bilgisayarınızda resim ve fotoğraf yeniden boyutlandırma işlemlerini ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz.

IceCream Image Resizer programı, Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz bir görsel yeniden boyutlandırma programı olarak karşımıza çıktı ve ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. Her ne kadar bazı resim düzenleme programları bu işi yapabilseler de bu programların ücretli olmaları veya gereken yetenekleri barındırmamaları nedeniyle alternatiflere ihtiyaç duyulabiliyor.

IceCream Image Resizer hem kolay kullanılır bir arayüze sahip olmasıyla hem de işlevsel yapısıyla hemen farkını belli ediyor diyebilirim. Program sayesinde yeniden boyutlandırma yapabileceğiniz resim ve fotoğrafların formatları şu şekilde belirlenmiş: JPG, JPEG, PNG, GIF, TIFF.

Sürükle bırak işlemlerine destek veren uygulama, böylece resim ekleme ve düzenleme işlemlerinin çok daha hızlı bir şekilde tamamlanmasına imkan tanıyor. Eklenen resimleri yeniden boyutlandırırken içerisinde bulunan hazır şablonları ise çok seveceğiniz kesin. Zira bu hazır şablonlar arasında Facebook kapak fotoğrafı, Twitter kapak fotoğrafı gibi sık kullanılan piksel boyutları da yer alıyor ve araştırma yapmadan tüm hesaplarınıza uygun fotoğraflar hazırlayabiliyorsunuz.

Resim yeniden boyutlandırma işlemleri sırasında isterseniz resmin oran orantısını bozabilir, isterseniz de koruyabilirsiniz. Böylece yeniden boyutlandırma sonrasında kötü görünen resim ve fotoğraflara engel olabiliyorsunuz. Görsellerin dik veya yatak çevrilmesi sırasında da yeniden boyutlandırma algoritmasından faydalanılarak resmin temel nitelikleri bozulmuyor.

Eğer elinizdeki imaj dosyalarını yeniden boyutlandırmak ve çeşitli yerlerde kullanmak istiyorsanız kesinlikle denemeden geçmeyin.

YORUMLAR