Image Racer 3.0 (windows)

Image Racer

3.0
Image Racer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Image Racer, diğer fotoğraf düzenleme uygulamalarının yaptıklarının birçoğunu yapan bir taşınılabilir düzenleme uygulamasıdır.

Image Racer, kolayca kullanılabilen bir tür fotoğraf düzenleme uygulamasıdır.

Aslında piyasada fotoğraf düzenleme programı eksikliği olduğu söylenemez; ancak bütün o progrmalar, yüksek boyutları ve bir bilgisayara bağlı kalma huylarıyla kimi zaman can sıkabiliyorlar. Küçük bir düzenleme için bile uzunca bir yükleme süresi beklediğiniz bu programlara, en azından küçük de olsun bir alternatif arıyorsanız, Image Racer tam size göre.

Rakibi olan programlara göre birçok eksiği olmasına rağmen Image racer'ın en büyük özelliği taşınabilir olması. Çok küçük boyutunun yanı sıra herhangi bir kurulum da istemeyen program, böylece bir USB ya da hafıza kartı içerisinde sizinle istediğiniz yere gelebilir konuma da geliyor.

Fotoğraf görüntüleyici olarak da çok iyi iş yapan Image Racer, fotoğrafların boyutlarını düzenleme, yönlerini değiştirme, ışık ve kontrast ayarları gibi küçük ayarlarda size bu boyutlardaki bir programdan daha fazla ayrıntı sunarak işinizi kolayca halletmenizi sağlıyor. Bunlarla birlikte ayrıntılı kesme, biçme ya da yapıştırma özellikleri de sunan program, bunları oldukça sade menüsü aracılığıyla yaptığı için de kolayca kullanılabiliyor.

YORUMLAR