Image Resize Guide Lite 2.2.3 (windows)

Image Resize Guide Lite

Image Resize Guide Lite
ÜCRETSİZ
İndir 4.54 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Image Resize Guide Lite, resim boyutunu ve resimlerin en-boy oranını değiştirebileceğiniz ücretsiz bir resim editörüdür.

Image Resize Guide Lite, kullanıcıların bilgisayarları üzerinde bulunan resim dosyaları ve fotoğraflar üzerinde basit düzenlemeler yapabilecekleri oldukça kullanışlı bir resim editörüdür.

Resim boyutlarını ve resim en-boy oranlarını sadece birkaç tıklamayla değiştirebileceğiniz program ile isterseniz iz bırakmadan resimlerin üzerinde yer alan nesneleri silme şansına da sahipsiniz.

Programın güzel özelliklerinden bir tanesi de resimler üzerinde bulunan gereksiz alanları en-boy oranını bozmadan rahatça ortadan kaldırabilmesidir.

Oldukça şık ve modern bir kullanıcı arayüzüne sahip olan programın kullanımı oldukça kolaydır ve herhangi bir bilgisi olmayan kullanıcılar bile programı rahatlıkla öğrenerek kullanmaya başlayabilirler.

Tüm bunların dışında basit resim düzenleme işlemleri arasında yer alan kesme, kırpma, yeniden boyutlandırma, metin ekleme, döndürme ve benzeri özellikler program içerisinde yer almaktadır.

Resimlerinizi düzenleyebileceğiniz gelişmiş özelliklere sahip bir resim editörüne ihtiyaç duyuyorsanız, Image Resize Guide Lite'ı denemenizi öneririm.