ImageCool Free Watermark Maker 3.40 Build 140320 (windows)

ImageCool Free Watermark Maker

ImageCool Free Watermark Maker
ÜCRETSİZ
İndir 22.72 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ImageCool Free Watermark Maker programı ile fotoğraf ve resimlerinize en kolay yoldan watermarklar ekleyebilirsiniz.

ImageCool Free Watermark Maker programı, bilgisayarınızda yer alan görsellerin izinsiz olarak kullanılmasını engellemek için kullanabileceğiniz bir watermark programı ve ücretsiz olarak kullanılabiliyor. İnternet üzerinden paylaştığınız fotoğrafların üzerine koyacağınız watermarklar sayesinde başkalarının o fotoğrafları ticari olarak kullanmalarına engel olabiliyor ve böylece hakkınızı koruyabiliyorsunuz.

Programın arayüzü kolay kullanılır ve anlaşılır bir şekilde hazırlandığı için bir sorunla karşılaşmanız pek olası değil. Ana pencereden tüm ayarlara, efektlere, klasörlere ulaşabilir, görsellerinizin önizlemelerini gerçekleştirebilirsiniz.

Program teker teker watermark koymanıza izin verdiği gibi toplu işlemleri de desteklediği için yüzlerce fotoğrafa aynı anda damganızı basabilirsiniz. Eğer fotoğrafınızın yeterince iyi göründüğünü düşünmüyorsanız renk dengelerinden tutun da parlaklığa kadar onlarca görsel ayar üzerinde değişiklik yapmak da mümkün.

Hazırladığınız watermarkların fontlarını, yazı büyüklüklerini ve diğer detaylarını düzenlemek mümkün ve ayrıca yazılı watermarklar yerine görsel watermarkları da hemen ekleyebilirsiniz. Eğer ücretsiz ve alternatif bir watermark programı arıyorsanız programa göz atmayı unutmayın.

YORUMLAR