iOS Data Genius 2.1.2 (windows)

iOS Data Genius

iOS Data Genius
DENEME SÜRÜMÜ
İndir 14.75 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS Data Genius programını kullanarak iPhone ve iPad cihazlarınızda yer alan kayıp verilerinizi yeniden bulabilir ve yedekleyebilirsiniz.

iOS Data Genius programı, iPhone ve iPad kullanıcılarının mobil cihazlarına dair pek çok yedekleme işlemini bilgisayarlarını kullanarak gerçekleştirebilecekleri alternatif cihaz yönetim araçları arasında yer alıyor. iTunes'un yeterince kullanışlı olmadığından şikayet eden kullanıcılar, pek çok yedekleme ve yönetim işlemini iOS Data Genius'tan gerçekleştirerek daha hızlı bir şekilde istedikleri sonuca ulaşabiliyorlar.

iOS cihazınız bir şekilde hasar görmüş ve diğer programlarla cihazınızda yer alan bilgilere ulaşmak mümkün olmasa bile bu erişilemez bilgilere ulaşabilen program, böylelikle veri kayıplarının önüne geçmenize yardımcı oluyor. Programın ortaya çıkararak yedekleyebildiği verileri kısaca listelemek gerekirse;

  • Yazılı mesajlar
  • Sesli mesajlar
  • Arama tarihçesi
  • Kontak bilgileri
  • Takvim, hatırlatıcı ve notlar
  • Fotoğraflar ve videolar
  • Safari bookmarkları

Yedekleme ve veri kurtarma işlemlerini hem direkt olarak cihazınızdan gerçekleştirebiliyor, hem de iTunes yedek dosyalarından gereken verileri ortaya çıkartabiliyorsunuz. Pek çok kullanıcının çeşitli iOS güncellemeleri gibi operasyonların ardından cihazındaki bilgilere erişmekte sıkıntı yaşamasına karşın üretilmiş olan iOS Data Genius, bu konuda aklınızdaki soru işaretlerini kaldıracaktır. Ancak ücretsiz sürümünün bazı sınırlamalara sahip olması nedeniyle tüm yeteneklerini kullanmanız mümkün olmayabilir. Ücretsiz sürümünü kullandıktan sonra memnun kalırsanız gelişmiş seçenekler için programı satın alabilirsiniz.

Eğer iPhone ve iPad'lerinizdeki bilgileriniz sizin için önemliyse kesinlikle göz atmadan geçmemeniz gereken veri yedekleme programlarından bir tanesi olduğunu söyleyebilirim.

YORUMLAR