iSkysoft Free Video Downloader 3.8.0 (windows)

iSkysoft Free Video Downloader

iSkysoft Free Video Downloader
ÜCRETSİZ
İndir 29.71 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iSkysoft Free Video Downloader ile internet üzerinden video indirebilirsiniz

iSkysoft Free Video Downloader kullanıcılara YouTube video indirme gibi konularda ücretsiz olarak yardımcı olan bir video indirme programıdır.

iSkysoft Free Video Downloader sayesinde YouTube ve benzeri birçok online video izleme servisinde yer alan videoları bilgisayarımıza kaydedebiliyoruz ve internet olmadığı zamanlarda seyredebiliyoruz. Günümüzde internet erişimi olmayan cihazlarda veya kotalı internet kullanan mobil cihazlarda YouTube ve diğer video paylaşım sitelerinde yer alan videoları seyretmek problem olmaktadır. Bu nedenle bu videoları bilgisayarımıza kaydetmek ve bu cihazlara yüklemek için özel bir programa ihtiyaç duyarız. Bu ihtiyacımızı ücretsiz olarak karşılayan iSkysoft Free Video Downloader sayesinde kolayca internet üzerindeki videoları bilgisayarımızda depolayabiliriz.

iSkysoft Free Video Downloader'ın güzel yönü herhangi bir video bağlantısı kopyalayıp yapıştırma işlemi yapmadan video indirme işlemlerini gerçekleştirebilmemize imkan tanımasıdır. Program indirme işlemleri öncesi size video için mevcut kalite seçeneklerini seçerek istediğiniz kalitede video indirebilme imkanı tanıyor.

iSkysoft Free Video Downloader'ı bir medya oynatıcı olarak da kullanabiliyorsunuz. Program FLV ve MP4 formatındaki videoları herhangi bir ek yazılıma ihtiyaç duymadan oynatabilmekte. Programın bir diğer güzel yönü ise YouTube çalma listelerini komple indirerek size zamandan kazanma imkanı vermesidir.