JPG Cleaner 2.6 (windows)

JPG Cleaner

2.6
JPG Cleaner
ÜCRETSİZ
İndir 0.28 MB
1  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

JPG Cleaner programını kullanarak JPG fotoğraflarınızdaki gereksiz detayları silebilir ve dosya boyutunu otomatik olarak küçültebilirsiniz.

JPG Cleaner programı, devamlı olarak JPG uzantılı resimler ve fotoğraflarla uğraşanların yer problemlerinin üstesinden gelebilmek için kullanabilecekleri ücretsiz programlar arasında yer alıyor. Her ne kadar az sayıda fotoğraf sahibi olan kullanıcılar için yer problemi pek sorun olmasa da, binlerce fotoğraf ve dijital albümlere sahip olanlar tüm fotoğraflarını saklamakta zorlanacaklardır.

JPG Cleaner programı, JPG dosyalarının kalitelerinin bozulmadan boyutlarının düşürülmesini amaçlıyor. Bunu gerçekleştirebilmek için fotoğrafta herhangi bir değişiklik yaratmayacak gereksiz renk bilgilerini ortadan kaldırıyor ve dolayısıyla hiç bir bozulma olmadan onlarca MB'lık yer tasarrufu yapabiliyorsunuz.

Özellikle sabit diskinde az yer olanlar veya fotoğraflarını taşınabilir disklerde saklayanlar için oldukça değerli bir program olacağına inanıyorum. Çok kolay kullanılır ve sürükle bırak destekleyen arayüzü sayesinde binlerce fotoğrafı aynı anda sıkıştırma işlemine sokabilirsiniz. Toplu işleme izin verdiği için tüm bir arşivinizi bile tek hamlede daha küçük boyutlu hale getirebilirsiniz.

Yeni fotoğrafları dilerseniz eskilerinin üzerine yazabilir, dilerseniz de başka bir çıktı klasörü seçerek o klasör içerisine kaydedebilirsiniz. Yapmayı vadettiği işlemi sorunsuzca yapabilen ancak ekstra özelliklere sahip olmayan JPG Cleaner uygulamasına göz atmadan geçmeyin.

YORUMLAR