Junior Icon Editor 4.33 (windows)

Junior Icon Editor

Junior Icon Editor
ÜCRETSİZ
İndir 5.65 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Junior Icon Editor, masaüstü bilgisayar kullanıcılarının ikon düzenleme ve yeni ikonlar oluşturma fırsatı bulabileceği kullanışlı ve ücretsiz bir program.

Junior Icon Editor, adından da anlaşıldığı üzere bir ikon oluşturma ve düzenleme programı. İkon oluşturma ve düzenleme için gerekli olan tüm gelişmiş ayar ve araçları sunan program, basit gibi görünmesine rağmen oldukça güzel bir program.

Resim editöründe bulabiliğini kalem ve fırça gibi tüm düzenleme araçlarına sahip olan programın ücretsiz olarak sunulması en büyük artılarından bir tanesi. Arayüzü biraz eski kalmış gibi fakat ikon düzenleme ve oluşturma işleminizi etkileyen bir durum değil. ICO, PNG, XPM, XBM ve ICPR formatlı dosyaları hem içe aktarma hem de dışa aktarma yapabileceğiniz program sayesinde isterseniz ikonlar üzerinde düzenleme yapabiliyor, isterseniz de yeni ikonlar luşturabiliyorsunuz.

Basit ikon düzenleme işlemleri için gelişmiş resim editörleri kullanmak yerine Junior Icon Editor'ü kullanarak hem bilgisayarınızın performansını etkilemezsiniz hem de işlerinizi daha kısa sürede ve daha kolay halledebiliyorsunuz. Eğer düzenli olarak ikonlar ile çalışıyorsanız ve ufak düzenlemeler yapmanız gerekiyorsa Junior Icon Editor'e mutlaka göz atmanızı tavsiye ediyorum.

Programı ücretsiz olarak indirip yükledikten sonra ilk olarak karşınıza seçenekler geliyor. Bu ekrandan boyut, renk sayısı ve dönüştürme türü gibi ayarları yaparak ikon düzenleme ve oluşturma ekranına geçebiliyorsunuz. Ayrıca bu ekranın sol altında bulunan ''Set as default'' tuşuna basarak belirlediğiniz ayarların standart olarak kalmasını sağlayabilirsiniz.

Kullanışlı, gelişmiş ve ücretsiz bir ikon düzenleme ve oluşturma programı atıyorsanız Junior Icon Editor'ü sitemiz üzerinden hemen ücretsiz olarak indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.