Kerio Control 8.6.2 (windows)

Kerio Control

Kerio Control
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kerio Control, sunduğu güvenlik duvarı sayesinde ağınızı dış tehditlerden koruyan başarılı bir yazılım.

Kerio Control, ağ güvenliğinizi sağlamak için kullanabileceğiniz oldukça yararlı ve başarılı bir program. Program sayesinde ağınıza girmeye çalışan virüsler, zararlı dosyalar ve tehlikeli hareketler durdurularak engellenir.

Tüm ağ güvenliğinizi sağlamak adına her şeyi içeren program, buna rağmen son derece kolay bir kullanıma sahip. Sağlamış olduğu ağ güvenlik duvarı ve yönlendirici sayesinde ağınızda oluşabilecek tehlikeli durumları farkeden vu durduran program, özellikle ofis ve iş yeri kullanımlarında oldukça önem taşıyor. Şirket olarak ofis ağınıza sızılmasını engellemek ya da diğer tehlikeli olabilecek durumları önlemek adına bu tür bir program kullanmanız yararınıza olabilir.

Sunmuş olduğu özellikler arasında VPN servisi ve içerik filtreleme gibi yararlı şeyler de bulunan Kerio Control malesef ücretli bir program. Fakat 30 saniyelik kayıt işlemini tamamlayarak 1 aylık deneme sürümünü ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz.

Özellikle küçük ve orta çaplı iş yerlerinin işine yarayacak olan Kerio Control sayesinde ağ güvenliğinizi garantiye alıyorsunuz. İçinde çok fazla özellik ve detay barındıran program, normal şartlar altında kullanması zor olması gerekiyor. Fakat gerekli ayar ve optimizasyonların çok iyi yapılması nedeniyle programı rahatlıkla kullanabiliyorsunuz. Çünkü bir çok işlevini otomatik olarak gerçekleştirebiliyor.

Not: İndir tuşuna bastıktan sonra yönleneceğiniz sayfada gerekli kayıt işlemlerini tamamlamanız ve 1 aylık deneme sürümü için e-posta adresinize gelecek olan programı yüklemeniz gerekiyor.

YORUMLAR