KeyScrambler Personal 3.8.1.0 (windows)

KeyScrambler Personal

KeyScrambler Personal
ÜCRETSİZ
İndir 1.48 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

KeyScrambler Personal programını kullanarak bilgisayarınızdaki keylogger programlarına engel olabilirsiniz.

Bilgisayarlarımızı kullanırken maalesef bize zarar vermek isteyen ya da kişisel bilgilerimize erişmek isteyen kişilerin saldırılarına maruz kalabiliyoruz. Bu iş için kullanılan keylogger programların tespit edilmesi oldukça zor olabiliyor ve dolayısıyla bilgilerimizi korumak için gelişmiş yardımcı programlara ihtiyaç duyabiliyoruz.

KeyScrambler Personal programı ise web tarayıcınızdan gerçekleştirilen klavye basımlarını şifreli hale getiren ve böylece klavye butonlarına bastığınız zaman bunları kaydeden keylogger programlarına karşı etkili olabilen ücretsiz bir uygulama.

Programı kullanırken herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmıyor diyebilirim. Zira klavyeniz ile web tarayıcınız arasındaki şifreleme işlemleri otomatik olarak gerçekleştiriliyor ve kullanıcı adlarınızı, şifrelerinizi ve sohbetlerinizi girerken zararlı programların veri çalmasından kendinizi koruyabiliyorsunuz.

Ücretsiz olan bu sürüm maalesef sadece Firefox ve Internet Explorer ile çalışabiliyor ancak ücretli yükseltme seçeneklerinden faydalanarak daha fazla tarayıcı için destek alabiliyorsunuz. Kolay ayarları ve hızlı çalışması sayesinde kullanırken internet gezintisi deneyiminizi kötü yönde etkileyebileceğini söylemek de imkansız.

YORUMLAR