KindAds 1.0.8.8 (windows)

KindAds

KindAds
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

KindAds eklentisini yükleyerek sokak hayvanlarına yardım için online bağış yapabilirsiniz.

KindAds, Google Chrome tarayıcınızın rahatsız edici olmayan noktalarına reklamlar yerleştiriyor ve bu reklamlara tıklayarak sahipsiz hayvanlara yardımcı olabiliyorsunuz. Diğer reklam uygulamalarından en büyük farkı tıklamalardan elde edilen gelirin büyük şirketler yerine sokak hayvanlarını koruyan derneklere, yardım kuruluşlarına ve vakıflara gitmesi.

Zor koşullarda yaşamlarını sürdüren sokak hayvanları sizin de içinizi acıtıyor ve onlar için birşeyler yapmak istiyorsanız KindAds’i öneririm. Chrome ile uyumlu ufak boyutlu eklentiyi tarayıcınıza yükleyerek minik dostalarımıza yardımcı olabiliyorsunuz. Eklentiyi yüklemenizin ardından webde gezinmenizi engellemeyecek, rahatsız etmeyecek ve gizliliğinizi açığa çıkarmayacak reklamlar gösterilmeye başlıyor. Bu reklamların geliri sahipsiz hayvanlara destek olan HAÇİKO Derneği’ne gidiyor.

KindsAds’in minik dostlarımıza yardım için topladığı bağışlar (1 kişinin 1 sene boyunca yapacağı bağış 8- 25TL civarında) site üzerinde paylaşılıyor. Proje sahipleri şu an için sadece Chrome’da çıkan reklamların ilerleyen dönemde mobilde de karşımıza çıkacağını söylüyor ki günümüzde mobil cihaz kullanımı daha fazla olduğundan bu eklenti kesinlikle mobil platformda da olmalı.

YORUMLAR