Send Anywhere

Send Anywhere

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,785
  • DOSYA BOYUTU 4.43 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici ESTmob Inc.

Send Anywhere, Google Chrome tarayıcınız üzerinde kullanabileceğiniz bir dosya paylaşım eklentisidir.

Send Anywhere, Google Chrome tarayıcınız üzerinde kullanabileceğiniz ücretsiz bir dosya paylaşım eklentisidir. Chrome Uygulama Başlatıcısı üzerine otomatik olarak eklenen eklenti yardımıyla doğrudan Send Anywhere'in web sitesi üzerine erişim sağlayarak dosya paylaşım işlemlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Dosya paylaşım işlemlerine oldukça büyük bir yenilik getiren Send Anywhere, herhangi bir kayıt veya giriş işlemi gerektirmeden kullanıcıların tüm dosyalarını iOS, Android ve PC cihazları arasında paylaşmalarına olanak sağlar.

6 Haneli bir dijital anahtar yardımıyla cihazlarınız arasında eşleme yapmanıza ve dosyalarınızı bu sayede güvenilir bir şekilde paylaşmanıza olanak sağlayan eklenti, dosya paylaşımı işlemlerini hiç olmadığı kadar kolay bir hale getirmektedir.

Resimlerinizi, videolarınızı, dökümanlarınızı, kişi listelerinizi, uygulamalarını ve çok daha fazlasını limitsiz bir şekilde paylaşabileceğiniz Send Anywhere, dosya paylaşımı ve cihazlar arasında eşleme yapmanın yeni yolu olarak dikkat çekmektedir.