Lightscreen 2.0 (windows)

Lightscreen

2.0
Lightscreen
ÜCRETSİZ
İndir 4.90 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Lightscreen ile ekran görüntüsü alabilir ve Imgur üzerinden paylaşabilirsiniz

Lightscreen kullanıcılara ekran görüntüsü alma ve ekran görüntüsü paylaşma konusunda oldukça pratik bir çözüm sunan kullanışlı bir ekran görüntüsü alma programıdır.

Tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir yazılım olan Lightscreen ile resimli anlatımlarınızda kullanmak üzere veya sunumlarınızın içerisine yerleştirmek üzere masaüstünüzdeki ekran görüntülerini  yakalayabiliyor ve bilgisayarınıza resim dosyası olarak kaydedebiliyorsunuz. Lightscreen ile ekran görüntüsü yakalama işlemi için farklı seçeneklere sahip oluyoruz. Program ile tam ekran olarak ekran görüntüsü yakalayabileceğimiz gibi ekranın kendimiz belirleyeceğimiz belirli bir alanının görüntüsünü de yakalayabiliyoruz. Bunun yanında belli bir pencerenin görüntüsünü de yakalayabilmemiz mümkün.

Lightscreen yakaladığınız ekran görüntülerini JPG, PNG veya BMP formatında bilgisayarınıza kaydedebiliyor. Program kolay erişim için görev çubuğunuza kendi simgesini yerleştirmekte ve klavye kısayollarıyla ekran görüntüsü almanızı mümkün kılmakta. Dilediğiniz takdirde bu klavye kısayollarınızı da değiştirebilmektesiniz.

Lightscreen ile yakaladığınız ekran görüntülerini internet üzerindeki en popüler resim paylaşma servislerinden olan Imgur üzerine otomatik olarak yükleyebiliyorsunuz. Bu sayede oldukça hızlı bir şekilde ekran görüntüsü alıp paylaşabilmenize olanak sağlanıyor.

YORUMLAR