Media Player X

Media Player X
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Media Player X ücretsiz bir medya oynatıcıdır

Media Player X kullanıcılara video oynatma ve müzik oynatma konularında yardımcı olan ve tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir medya oynatıcıdır.

Media Player X medya oynatma konusunda bize temel özellikleri sunan bir programdır. Media Player X ile program içerisinde yer alan doysa gezginini kullanarak oynatmak istediğimiz video ve müzik dosyalarını seçenerek oynatabiliyoruz. Program arayüzünde çalma, duraklatma, sonraki veya önceki parçaya geçme tuşları ve ses kontrol çubuğu yer almakta.

Media Player X video ve müzik dosyaları için çalma listeleri oluşturmanıza yardımcı oluyor. Bunun yanında medya oynatma hızını değiştirebilmenize izin veriliyor. Media Player X arayüzü oldukça sade. Sadece dosya açmak, çalma listesi oluşturmak, yardım bölümüne ulaşmak ve program hakkında bilgi edinmek için gerekli kısayollar programın menü çubuğunda yer almakta.

Media Player X çok zengin özelliğe sahip olmasa da temel video ve müzik oynatma işlemlerini gerçekleştirebiliyor. Eğer sade, kafanızı karıştırmayacak ve kolay kullanılabilecek bir medya oynatıcı arıyorsanız Media Player X ihtiyacınızı karşılayacaktır.