Melsis Cafe (windows)

Melsis Cafe

Melsis Cafe
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Program, sade bir Internet Cafe programı olduğundan kısaca bilgisayar kullanıcılarının kaldığı süreyi ve kullanım ücretini tutar.

Üretici Açıklaması:

rnProgram, sade rnbir Internet Cafe programı olduğundan kısaca bilgisayar kullanıcılarının kaldığı rnsüreyi ve kullanım ücretini tutar.

rn

rnProgram, rnaçılabilecek hesaplar bakımından “Sınırlı” ve “Sınırsız” olmak üzere 2 seçenek rnsunar. Sınırlı Hesap, kullanıcının belli bir ücret veya belli bir süreliğine rnbilgisayarı kullanacağını önceden söyleyip, bu süre sonunda o kullanıcının rnsüresinin dolduğunun uyarılacağı hesaptır. Sınırsız Hesap ‘da ise kullanıcıya rnherhangi bir kısıtlama getirilmez, kullanıcının istediği kadar kalabileceği rnhesaptır.

rn

rnProgram, rnSınırlı Hesaba sahip ve süresi dolmuş kullanıcılara Ana bilgisayara bağlı ağ rnüzerinden uyarı mesajı atabilme özelliğine sahiptir. Bu özellikten rnyararlanabilmek için hesap açarken “Bilgisayar Adı:” kısmına kullanıcının olduğu rnbilgisayarın adını doğru girilmesi yeterlidir. Bu ad, program tarafından rnsaklanır, her hesap açılışına bir daha girmek zorunda kalmazsınız.

rn

rnProgram, en rnkötü şartlarda dahi hesap bilgilerinizi kurtarabilme özelliğine sahiptir. rnBunlar; elektrik kesintisi, kilitlenmeler, Windows Sistem zorlamasıyla programın rnsonlandırılması, Windows' un kapatılması, Ctrl+Alt+Del ile açılan Görev rnYöneticisi ile programı sonlandırma gibi durumlardır. Ayrıca hesap bilgilerinizi rnotomatik kaydetme (kurtarma) sıklığını da siz belirleyebilirsiniz.

rn

rnRenkli, 3B rngörünümlü bir arayüz ile hazırlanan program 9 farklı zemin rengi seçeneği sunar:

rn

rnBelli süre rnaralığında zemin renginin periyodik değişmesini de isteyebilirsiniz.

rn

rnYeni Türk rnLirası uyumludur.

rn

rnWindows® XP ile rnTam Uyumludur. Program için en iyi görünüm ve en iyi çalışma performansı rnWindows® XP İşletim Sistemi ve 32 bit Renk Kalitesi altında alınır.

rn

rnProgram normal rnçalışma anında çok çok az işlemci kullanacak şekilde tasarlandığından rnsisteminizin performansını düşürmez.

YORUMLAR