MSN Travel (windows)

MSN Travel

MSN Travel
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    113

  • Üretici

    Microsoft Corporation

MSN Travel, yurt içi ve yurt dışı seyahatlerinizi planlarken yardımcı olacak bir rehber uygulama.

MSN Travel, dünya genelinde gidilip görülmesi gereken şehirleri tüm detayları karşınıza seren ve tatil amacıyla gideceğiniz şehre uçak bileti bulmanıza ve otel rezervasyonu yaptırmanıza yardımcı olan bir seyahat uygulaması.

Windows 8.1 tablet ve bilgisayarda ön yüklü gelen Bing uygulamalarından biri de MSN Travel (MSN Seyahat). Windows platformunda Türkçe dil seçeneği ile gelen en zengin içerikli seyahat uygulaması ile dilediğiniz bir şehir hakkında; ulaşımı, meşhur yiyecek ve içecekleri gibi merak ettiğiniz tüm detaylara ulaşabiliyor ve doğrudan uygulama içerisinden uçak biletinizi alabiliyor ve otelde yer ayırtabiliyorsunuz.

MSN Travel, konumunuzu tespit ediyor ve gezilip görülesi yerleri mesafe bazında önünüze seriyor. Çok yakınınızda ve çok uzağınızda kalan yerleri ayrı ayrı görebiliyorsunuz. Uygulamanın sevdiğim diğer bir yanı ise şehirlerin panoramik fotoğraflarını sunması. Daha önce o yeri gezip görmüş kişiler tarafından çekilen panorama fotoğraflar sayesinde şehrin en güzel yerlerini yerinizden kalkmadan gezebiliyorsunuz.

Tatilinizi nerede geçireceğinize karar veremiyorsanız MSN Travel’ın önerilerine bakarak yer seçiminizi kolaylıkla yapabilir ve anında uçak biletinizi ayırtabilirsiniz.

YORUMLAR