My Data Keeper 1.3.17.173 (windows)

My Data Keeper

My Data Keeper
DENEME SÜRÜMÜ
İndir 5.15 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

My Data Keeper, farklı web siteleri veya servisler üzerinde kullandığınız şifreleri güvenle saklayabileceğiniz güçlü bir şifre yönetim programıdır.

My Data Keeper, şifrelerinizi ve kişisel verilerinizi korumak için geliştirilmiş olan güçlü bir şifre yönetim yazılımıdır.

Farklı servislere veya web sitelerine ait giriş bilgilerinizi kolayca ve güvenle saklamanıza olanak sağlayan program, sizin tarafınızdan belirlenmiş olan bir parola yardımıyla veritabanınızı şifreler ve tüm kimlik bilgilerinizi bu veritabanı altında saklar.

Bilgi güvenliği konusunda hassas olan kullanıcılar düşünülerek hazırlanmış olan program, internette sörf yaparken veya sabit bir PC'de çeşitli şifreler kullanmak isteyen kullanıcılara etkin bir çözüm sunmaktadır.

Farklı kitaplar altında şifrelerinizi listeleyebileceğiniz program yardımıyla, farklı bilgisayarlar üzerinde farklı kitaplarla çalışabilirsiniz.

Ayrıca program içerisinde yer alan şifre üretme aracı sayesinde, çözülmesi neredeyse imkansız şifreler üreterek bunları kendi kullanıcı hesaplarınız üzerinde kullanabilirsiniz.

Sonuç olarak güçlü şifre üretme ve şifre yönetimi konusunda kullanıcılara etkili bir çözüm sunan My Data Keeper'ı denemenizi öneririm.