Nero WaveEditor 12.05.15001.1 (windows)

Nero WaveEditor

Nero WaveEditor
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    6,467

  • ÜRETİCİ

    Nero Inc.

Nero WaveEditor ile ses dosyalarınızı etkin bir şekilde yönetebilir ve düzenleyebilirsiniz.

Nero WaveEditor ses dosyalarını düzenleyebilmek ve yönetebilmek için özel olarak tasarlanmış kapsamlı bir programdır. Çok sayıda filtreleme ve optimizasyon seçeneklerine sahip olan programda ses dosyalarını düzenlemek için ihtiyacınız olabilecek her türlü fonksiyonu kolayca bulabilirsiniz.

Programın en ilgi çeken yanlarından bir tanesi de kaset kayıtlarını da dijital ortama aktarabilmek için özel olarak tasarlanmış bir takım seçeneklere sahip olması. Bu özelliği kullanarak kaset kayıtlarından dijital ortama kayıt yapabilirsiniz.

Kayıt seçeneklerine ek olarak programda kullanıcıların kendi ses dosyalarını da yaratabilecekleri araçlar yer almakta. Geri alma seçeneğinin cömert bir şekilde sunuluyor olması kullanıcıları diledikleri deneysel çalışmayı rahatlıkla gerçekleştirme şansı veriyor. Hatalı bir adım attığınızda bunu anında geri alabilirsiniz.

Nero Wave Editor her ne kadar kullanıcı dostu bir tasarıma sahip olsa da fonksiyonları kullanabilmek için tecrübe gerekiyor. Eğer siz de ses dosyalarınızın format dönüşüm işlemlerini gerçekleştirebileceğiniz, filtre ekleyip düzenleme yapabileceğiniz bir araç arıyorsanız Nero Wave Editor’ı mutlaka kullanmalısınız.

YORUMLAR