Offroad Racing (windows)

Offroad Racing

Offroad Racing
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Offroad Racing eğlenceli bir yarış oyunudur

Offroad Racing Windows 8 veya üst versiyonlarının yüklü olduğu bilgisayarlarınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz farklı bir araba yarışı tecrübesi yaşatan bir yarış oyunudur.

Asfalt kaplı yarış pistlerinde parlak boyaya sahip yarış arabalarını yarıştırdığımız oyunların aksine bizi araziye çıkaran ve engebeli ve engellerle kaplı parkurlarda yarışmamıza imkan veren Offroad Racing bize farklı bir heyecan sunuyor. Gelişmiş fizik hesaplamaları içeren oyunda sadece düz yollarda yarışmak yerine yarış pistindeki koşullara ayak uydurmalı ve aracımızın dengesini konumuna göre sağlamalıyız. Oyunun bu ilginç oynanış yapısı mücadele gerektiren daha yüksek heyecanlı bir yarış keyfi sunuyor.

Offroad Racing rahat bir şekilde oynanabilmekte. Oyunda yarış esnasında altınlar toplayabiliyoruz ve bu altınları kullandığımız aracı geliştirmek ve yeni bölümler açmak için kullanabiliyoruz. Akrobatik hareketler gerçekleştirerek ek altın kazanabilme imkanı da oyuna eklenmiş.

Offroad Racing HD kalitede el çizimi tarzında grafiklere sahip. Oyuna hoş bir görünüm kazandıran bu yapı sayesinde oyun hemen hemen her bilgisayarda rahatça çalışabilmekte. Oyunda 6 farklı arabayı satın alabiliyor, bu arabaların motor, süspansiyon, lastik gibi özelliklerini güçlendirebiliyoruz. Oyunda günlük ödüller veren görevler de mevcut.

YORUMLAR