Old School Racer 2 (windows)

Old School Racer 2

Old School Racer 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Old School Racer 2, Windows 8 tablet ve bilgisayarınızda ücretsiz oynayabileceğiniz fizik tabanlı motor yarışı oyunu.

Old School Racer 2, fizik tabanlı zorlu yarış oyunlarını oynamaktan keyif alan herkesin kesinlikle denemesini düşündüğüm bir yapım. Windows 8 tablet ve bilgisayarınıza ücretsiz indirip oynayabileceğiniz oyun oynanış itibariyle Hill Climb Racing, Offroad Racing’e oldukça benziyor ancak bu oyunu ister tek başınıza isterseniz de diğer oyunculara karşı oynayabiliyorsunuz.

İki boyutlu, özene bezene hazırlanmış grafikleri ve ses efektleri de benzerlerinden farklılık göstermeyen oyunda favori motosikletimizi seçiyor ve engebeli pistlerde ne kadar iyi yarıştığımızı göstermeye çalışıyoruz. Motosikletimizle yaptığımız her tehlikeli hareket bize + puan olarak geri dönüyor.

Fantastik ortamlarda gece ve gündüz yarışlarına katıldığımız oyunun kontrolleri de son derece basit tutulmuş. W, S, A, D, Boşluk ve M tuşlarını kullanarak motosikletimizi yönlendiriyoruz ancak yarışları sağ salim tamamlamak için tuşları yerinde ve kararınca kullanmamız gerekiyor. Aksi halde daha oyunun başındayken tepe taklak gelebiliyoruz.

Old School Racer 2’de çoğu Windows 8 oyununda bulamayacağınız bir özellik yer alıyor; grafik kalitesini dilediğiniz şekilde ayarlayabiliyorsunuz. Bu sayede düşük donanımlı Windows 8 tablet ve bilgisayarınızda oyunu akıcı bir şekilde oynamanız mümkün.

Old School Racer 2, tüm fizik tabanlı yarışlar gibi sabır isteyen bir oyun. Engebeli ve birçok engelle donatılmış pistlerde yarışmak gerçekten zor.

YORUMLAR