Password Storage 1.0.0 (windows)

Password Storage

Password Storage
ÜCRETSİZ
İndir 10.97 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Password Storage, kullanıcıların farklı hesapları için kullandıkları şifreleri saklayabilecekleri ücretsiz bir şifre depolama programıdır.

Password Storage, kullanıcıların çevrimiçi hesapları üzerinde kullandıkları şifreleri saklayabilecekleri ve yönetebilecekleri ücretsiz bir şifre depolama programıdır.

Şifrelerinizi güvensiz metin dosyaları üzerinde saklamaktansa şifre korumalı bir veritabanı üzerinde saklamanıza olanak sağlayan program, bu noktada oldukça güvenlidir.

Kurulum sonrasında ilk kez programı çalıştırdığınız zaman kendinize ait bir veritabanı oluşturmalı ve oluşturduğunuz veritabanına bir şifre atamalısınız. Sonrasında programa her giriş yaptığınızda belirlemiş olduğunuz bu şifre size sorulacağı için aklınızın bir köşesinde tutmanızda yarar vardır.

Oldukça sade ve basit bir kullanıcı araüyüzüne sahip olan program, her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Tek yapmanız gereken kendi kullanıcı hesaplarınızı teker teker program üzerine eklemek ve isterseniz farklı kategoriler altında listelemektir. Şifrelerinize ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda programı açarak, ihtiyacınız olan tüm şifreleri kolayca öğrenebilirsiniz.

Programın güzel yanlarından bir tanesi de çoklu veritabanı desteği olmasıdır. Bu sayede programı birden fazla kullanıcı kendi veritabanlarını oluşturarak rahatlıkla kullanabilir.

Veritabanı üzerine kullanıcı hesaplarınız ile ilgili yeni bir veri girişi yaparken sizden istenen kullanıcı adı, şifre, site adresi gibi alanları doldurmanız yeterli olacaktır.

Aynı zamanda program içerisinde yer alan şifre oluşturma aracı sayesinde 99 karakter uzunluğuna kadar güçlü şifreler oluşturabilir ve oluşturacağınız şifrelerin hangi karakterleri içermesi gerektiğini belirleyebilirsiniz.

Sonuç olarak Password Storage, kullanıcıların çevrimiçi hesaplarına ait şifreleri saklamaları için oldukça etkili bir çözüm sunmaktadır.

YORUMLAR