PC Secrets 1.1.1 (windows)

PC Secrets

PC Secrets
ÜCRETSİZ
İndir 2.52 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

PCSecrets programını kullanarak kişisel bilgisayarınızdaki şifrelerinizi ve bilgilerinizi kolayca ve güvenli bir şekilde saklayabilirsiniz.

Kişisel bilgisayarınızın başka kişiler tarafından sık sık kullanılması gerekiyorsa veya herhangi bir hırsızlık durumunda özel bilgilerinize erişim sağlayabilecek yabancılardan endişe ediyorsanız, hem şifrelerinizi hem de tüm gizlemek istediğiniz bilgileriniz tutabileceğiniz programlar arasında PCSecrets bulunuyor ve programı kullanarak kendi gizli veri kasanızı oluşturabilirsiniz.

Programın veritabanı hem şifreli olarak erişilebiliyor hem de 128 yahut 256 bit şifreleme ile korunabiliyor. Böylece içerisinde sakladığınız bilgilere şifre kırma metoduyla erişmek neredeyse imkansız hale geliyor ve bilhassa basit hırsızlık olaylarına karşı en iyi önlemlerden birisi oluyor.

Herhangi bir veri sınırlaması bulunmayan program, böylece sonsuz miktarda kişisel verinizi girmenize izin veriyor ve her bir girdinin ayrı olarak şifrelenmesine de imkan tanıyor. Veri doldurma alanlarını kullanarak ihtiyaç duyduğunuz bilgileri girebilir ve böylece daha sonra her bir veri için ayrı ayrı hazırlayabildiğiniz kullanıcı adı ve şifrelerle en yüksek güvenliği sağlayabilirsiniz.

Dilerseniz daha sonra veritabanınızı çeşitli formatlarda kaydedebilir ve başka yerlere aktarabilir ya da yedekleyebilirsiniz. Hem ücretsiz olması hem de kolay kullanılır bir arayüz barındırması sayesinde bilgisayarlar konusunda çok yetkin olmayan kullanıcılar dahi kendi gizliliklerini güvenle koruyabileceklerdir. Ancak belirlediğiniz kullanıcı adı ve şifrelerin kesinlikle hatırlayabileceğiniz şeyler oladuğundan emin olmalısınız. Aksi taktirde kendiniz bile kendi bilgilerinize erişemeyebilirsiniz.

YORUMLAR