Perfectly Clear 0.9.191 (windows)

Perfectly Clear

Perfectly Clear
DENEME SÜRÜMÜ
İndir 54.41 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fotoğraflarınızın görünümünü toplu olarak bilgisayarınızda hızlıca düzeltmek için kullanabileceğiniz bir program.

Perfectly Clear programı, bilgisayarınızda bulunan resim ve görsel dosyalarının toplu olarak iyileştirilebilmeleri için kullanabileceğiniz ücretsiz programlardan bir tanesi ve direkt olarak karmaşık ve detaylı filtre, efekt ve ayarlar kullanarak tüm fotoğraflarınızı en hızlı şekilde ve toplu olarak düzeltebilirsiniz. Özellikle kalitesiz çekim ya da karanlık ortam gibi istenmeyen durumlarda ortaya çıkan fotoğraf kalitesi sorunlarına karşı kullanılabilecek olan Perfectly Clear, teker teker fotoğraflar üzerinde işlem yapmanıza gerek bırakmıyor ve en doğru koşulları tüm fotoğraflar için hemen bulabiliyor.

Aynı anda birden fazla fotoğrafı direkt olarak arayüzü kullanarak ekleyebilirsiniz ve bir yandan da önceki ve sonraki halini anlık olarak görebilirsiniz. Bu düzenleme işlemlerini yaparken fotoğraf kalitesine dokunmayan Perfectly Clear, kalite üzerinde oynama yapmadan sadece fotoğrafı daha iyi görünecek şekilde modifiye etmeye çalışıyor.

Eğer fotoğraflar yüklendiği zaman programın otomatik olarak eklediği ayarları sevmezseniz, kendiniz de uygulanan ayarlar üzerinde manuel değişiklikler gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca düzenleme özelliklerinin diğerlerini etkilememesi de oldukça işe yarar yönlerinden birisi diyebilirim. Yani kontrast üzerinde oynadığınızda renklerde ya da parlaklıkta herhangi bir bozulma meydana gelmiyor ve her element manuel olarak kontrol edilebiliyor.

90 günlük deneme süresi bulunan program bu tarihten sonra satın almanızı gerektiriyor ancak 90 günün deneme sürümü için oldukça fazla olduğunu da belirtmek gerek.

YORUMLAR