Photo Collage Studio 4.2.12 (windows)

Photo Collage Studio

Photo Collage Studio
DENEME SÜRÜMÜ
İndir 28.65 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Photo Collage Studio programını kullanarak bilgisayarınızda kolayca fotoğraf kolajları yaratabilirsiniz.

Photo Collage Studio programı, fotoğraflarını sık sık organize etmek ve kolajlar haline getirmek isteyenlerin kullanabilecekleri uygulamalar arasında yer alıyor ve en kolay yoldan tüm görselleri tek bir noktada görebilmenize yardımcı oluyor. Kolay kullanılır ve temiz tasarlanmış arayüzü ile fotoğraf ve resim organizasyonu konusuna yabancı olanlar bile görsellerini düzenlemekte zorlanmayacaklardır.

Program her ne kadar deneme sürümü olsa da bu süre tüm işlevlerini öğrenmek ve kalitesini ölçmek için oldukça yeterli diyebilirim. Lakin fotoğraf kolajları üzerine kendi damgasını yerleştirmesi bazı kullanıcıları rahatsız edecektir.

Fotoğraf kolajlarınız üzerinde gerçekleştirebileceğiniz işlemler şu şekilde:

  • Döndürme, kesme, kırpma ve yeniden boyutlandırma
  • Kontrast, parlaklık ve renk ayarları
  • Çerçeveler ekleyebilme
  • Yazı ve stickerlar ekleme
  • Filtre ve çeşitli efektler

Photo Collage Studio'nun en büyük dezavantajları arasında uyguladığınız işlemlerin sonuçlarını önizleme olarak görememek geliyor. Bu nedenle her defasında deneme yanılma yöntemlerini kullanarak sonuçlara göz atmanız gerekiyor.

Aynı zamanda elde edilen sonuçların çok profesyonel amaçlarla kullanılması mümkün değil ve bu nedenle bu tip çalışmalar yapmak isteyenlerin daha kaliteli alternatiflere yönelmeleri iyi olacaktır.

Bilgisayarınızda kullanabileceğiniz işe yarar ve etkili çalışan, ayrıca sadeliğini koruyan bir kolaj programı arayışındaysanız kesinlikle göz atmadan geçmeyin.

YORUMLAR