Photo Montage Guide Lite 2.1.4 (windows)

Photo Montage Guide Lite

Photo Montage Guide Lite
ÜCRETSİZ
İndir 4.86 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Photo Montage Guide Lite programı sayesinde kolayca basit resim düzenleme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Photo Montage Guide Lite programı, bilgisayarınızda kullanabileceğiniz ve resim düzenleme işlemlerini yapabileceğiniz ücretsiz programlar arasında. Hem kolay kullanılır arayüzü hem de ücretsiz olmasına rağmen sağladığı temel özellikler sayesinde bulabileceğiniz düzgün programlardan birisi olduğunu söyleyebilirim.

Programın desteklediği fotoğraf ve resim formatları arasında JPG, PNG, TIFF, BMP gibi bilinen ve en çok kullanılan formatlar yer alıyor. Ayrıca sürükle bırak desteğine sahip olması sayesinde hiç zorlanmadan görsellerinizi anında açabiliyorsunuz.

Seçme, boyama, dolgu yapma, temizleme, silme ve pek çok benzer resim aracını destekleyen Photo Montage Guide Lite, aynı zamanda çeşitli fotoğraf efektlerine de sahip. Gölge verme, blur yapma, renk değişimleri, yakınlaştırma ve uzaklaştırma ve çok daha fazlası program tarafından destekleniyor. Bu araçlara erişim de sade yapısı sayesinde oldukça kolay.

Yeni başlayanlar için programın temel işlevlerinin açıklandığı bir öğrenme bölümü de unutulmamış. Böylece programa giriş yaparken nelerin ne işe yarayabileceğini de görmek mümkün. Pek sistem kaynağı tüketmeyen ve oldukça hızlı çalışan Photo Montage Guide Lite'ı denemeden geçmemenizi öneriyorum.

YORUMLAR