Photo Ninja 1.2.1 (windows)

Photo Ninja

Photo Ninja
DENEME SÜRÜMÜ
İndir 10.18 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Photo Ninja, kullanıcıların resim dosyaları üzerinde düzenlemeler yapabilecekleri gelişmiş bir resim editörüdür.

Photo Ninja, resim düzenleme ve dönüştürme işlemleri sırasında kullanıcılara yardımcı olmak amacıyla tasarlanmış olan profesyonel bir resim editörüdür.

Programın kullanıcı arayüzü ilk bakışta biraz bunaltıcı gibi görünüyor olsa da zaman içerisinde sahip olduğu özellikler sayesinde programı çok seveceğinize ve arayüze alışacağınıza eminim.

JPEG, TIF, CRW, CR2, DNG, RAF, DCR, MRW, RAW, SRW, SRF, ARW ve daha birçok dosya uzantısını destekleyen program, her tür resim dosyasını kolayca düzenlemenize olanak sağlamaktadır.

İçerisinde yer alan dosya gezgini sayesinde her türlü dosyaya veya klasöre kolayca ulaşabileceğiniz Photo Ninja ile resim düzenleme işlemlerinizi çok daha hızlı ve kolay bir şekilde yerine getirebilirsiniz.

Resim önizleme, yakınlaştırma, döndürme, tam ekran modu, yeniden adlandırma gibi basit resim düzenleme işlemleri dışında kullanıcılara renk doğrulama, gölge, kontrast, parlaklık, ışık ayarı ve daha birçok gelişmiş ayar da sunan Photo Ninja, kendi sınıfında yer alan diğer program arasında öne çıkmaktadır.

Toplu resim düzenleme ve dönüştürme seçeneğini de kullanıcılara sunan program yardımıyla aynı anda tüm resimlerinizi dönüştürebilir veya düzenleyebilirsiniz.

Yüksek resim kalitesi, gelişmiş düzenleme ve dönüştürme seçenekleriyle oldukça etkileyici bir performans sunan programın arayüzünün biraz daha geliştirilmesi gerektiğini düşünüyorum. Ayrıca programın sistem kaynaklarını oldukça yüksek seviyede kullandığını da bildirmeliyim.

YORUMLAR