PhotoScape 3.7 (windows)

PhotoScape

3.7
PhotoScape
ÜCRETSİZ
46  
14  
8  
0  
0  
kullanıcı

PhotoScape resim editörü sayesinde ücretsiz olarak tüm fotoğraf düzenleme işlemlerini en gelişmiş şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz.

PhotoScape, bilgisayarınız üzerinde aklınıza gelebilecek her tür fotoğraf ve resim düzenleme işlemini kolayca gerçekleştirmenize olanak sağlayan ücretsiz bir resim editörüdür. Her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından rahatlıkla kullanılabilecek olan program, piyasada yer alan birçok resim düzenleme programının ücretli olarak sunduğu özellikleri ücretsiz olarak sunmaktadır.

Aynı zamanda Türkçe dil desteğine de sahip olan PhotoScape, Türk kullanıcıların da her türlü işlevi kolayca anlayabilmelerine ve istedikleri resim düzenleme işlemlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirmelerine olanak sağlamaktadır.

PhotoScape Özellikleri Nelerdir?

Resim ve fotoğraf kırpma, yeniden boyutlandırma, keskinlik ayarları, efektler ve filtreler, ışıklandırma seçenekleri, kontrast, parlaklık ve renk dengesi düzenleme, döndürme, oran ve orantı ayarları, çerçeve ekleme ve düzenleme gibi birçok işlemi PhotoScape yardımıyla yapabileceğiniz gibi;

  • PhotoScape fotoğraf netleştirme
  • PhotoScape fotoğraf kırpma
  • PhotoScape fotoğraf düzenleme
  • PhotoScape fotoğraf boyutlandırma
  • PhotoScape arka plan silme

konularında da oldukça başarılı bir program olarak dikkat çekmektedir.

PhotoScape Nasıl Kullanılır?

PhotoScape'i bilgisayarınıza indirdikten sonra ilk kez çalıştırdığınız zaman karşınıza gelen ana ekran üzerinde kullanabileceğiniz farklı birçok seçenek yer almaktadır. RAW Dönüştürücü, Ekran Yakalam, Renk Toplayıcı, AniGif, Birleştirme, Toplu Düzenleyici, Düzenleyici ve Gösterici bu seçeneklerden sadece birkaçıdır. Kullanmak istediğiniz seçeneğe ait bağlantıya tıkladıktan sonra istediğiniz tüm ayarları yapmanıza olanak sağlayan butonlardan istediğinizi hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Profesyonel fotoğraf düzenleme programları üzerinde yer alan birçok özelliğe sahip olan ve bunları sizlere ücretsiz olarak sunan PhotoScape ile ne yapmak istediğiniz tamamen sizin hayal gücünüzle sınırlı. İsterseniz resimlerinizle kolajlar hazırlayabilir isterseniz fotoğraflarınıza filtreler ekleyebilir isterseniz de hareketli gifler hazırlayabilirsiniz.

İhtiyaç duyabileceğiniz her tür fotoğraf ve resim düzenleme aracının tek ve basit bir kullanıcı arayüzü üzerinde yer alıyor olması, PhotoScape'i kullanıcılar açısından çok daha cazip kılıyor. Bu nedenledir ki eğer ücretsiz ve kolay kullanımlı bir fotoğraf düzenleme programına ihtiyaç duyuyorsanız PhotoScape'i mutlaka denemelisiniz.

ARTILAR

Otomatik ayarlarla kullanımı kolaylaştırıyor.

Türkçe dil desteği sunuyor.

Kapsamlı ve tamamen ücretsiz.

EKSİLER

Araçları verimli kullanmak için pratik gerektiriyor.

YORUMLAR