Pixel Art Studio (windows)

Pixel Art Studio

Pixel Art Studio
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pixel Art Studio, Windows 10 Store üzerinden edinebileceğiniz bir çizim uygulamasıdır. Diğer uygulamalardan farklı olarak 8-bit resim oluşturmanızı sağlar.

Pixel Art Studio, Windows 10 için hazırlanmış bir tür çizim programıdır.

Gritsenko tarafından hazırlanan program, yukarıda da bahsettiğimiz gibi bir tür çizim uygulaması. Windows 10 Store üzerinden kolayca edinilebilen bu uygulama, klasik bir çizim uygulamasının sağladığı bütün imkanları sizlere sağlıyor. Uygulamada, daha önce başkalarında da gördüğünüz, fırça seçme, silme, düzenleme veya yapıştırma gibi klasik özelliklerin yanı sıra temasına uygun eklentiler de bulunuyor.

Pixel Art Studio, isminden de anlaşılabileceği gibi bir Pixel uygulaması. Programda düz bir kağıt yerine, karşınıza kutucuklar çıkıyor ve çeşitli yollarla bu kutucukları boyayabiliyorsunuz. İşin sonunda ise ortaya harika 8-bit resimler çıkıyor. En başta biraz zorlanacak olsanız da, eğer çizim yeteneğinizi de kullanarak ortaya harika işler çıkarmanız mümkün. Hatta kendinizin 8-bit bir portresini bile bu yolla çizebilirsiniz. Uygulamayı ücretsiz indirebileceğinizi de belirteyim. Bu bağlamda denemenizi kesinlikle öneririm, Windows 10 mağazasında bu tip uygulamalar görmek gerçekten mutlu ediyor. 

YORUMLAR