Plastiliq ImageResizer 1.2.5 (windows)

Plastiliq ImageResizer

Plastiliq ImageResizer
ÜCRETSİZ
İndir 1.20 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Plastiliq ImageResizer, sabit diskiniz üzerinde yer alan fotoğrafların boyutlarını düzenleyebileceğiniz ücretsiz bir resim boyutlandırma programdır.

Plastiliq ImageResizer, kullanıcıların sabit diskleri üzerinde yer alan resimleri ve fotoğrafları yeniden boyutlandırabilmeleri için geliştirilen ücretsiz bir fotoğraf düzenleme programıdır.

Program yardımıyla fotoğraflarınızın boyutlarını tek tek düzenleyebileceğiniz gibi isterseniz birden çok resmin boyutunu da aynı anda düzenleyebilirsiniz.

Ayrıca ImageResizer ile resimlerinizin ve fotoğraflarınızın formatını da değiştirme şansına sahipsiniz. Farklı resim formatları arasında dönüştürme işlemlerini de gerçekleştirebileceğiniz program ile fotoğraflarınızı PNG, BMP, JPG ve TIF resim formatlarına hızlı ve kolay bir şekilde dönüştürebilirsiniz.

Oldukça sade ve şık bir kullanıcı arayüzüne sahip olan program yardımıyla boyutlarını veya formatını değiştirmek istediğiniz fotoğrafları sürükle bırak yöntemiyle program içerisine aktarabileceğiniz gibi yine program içerisinde yer alan dosya yöneticisini de kullanabilirsiniz.

Sadece tek bir tıklamayla tüm fotoğraflarınızın içerisinde yer aldığı bir klasörü Plastiliq ImageResizer yardımıyla farklı bir resim formatına dönüştürebilir veya yeniden boyutlandırabilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olarak kullanıcılara sunulan program yardımıyla resim boyutlandırma ve dönüştürme işlemlerinizi çok daha kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Plastiliq ImageResizer Özellikleri:

  • Resim formatı dönüştürme
  • Resim boyutu düzenleme
  • Sürükle bırak desteği
  • Kolay kullanım

YORUMLAR