Predator Free 3.4.0.400 (windows)

Predator Free

Predator Free
ÜCRETSİZ
1  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    3,436

  • Üretici

    Richard Goutorbe

Bilgisayarınıza izinsiz girişleri ve müdahaleleri engellemek istiyorsanız USB disk koruması sağlayan bu programı deneyebilirsiniz.

Eğer bilgisayarınızı başka insanların olduğu yerlerde bırakıyorsanız ve içindeki bilgiler sizin için önem arzediyorsa bir şekilde bunları koruma altına almak elbette ki önemli hale geliyor. Windows’un sunduğu bazı güvenlik olanakları elbette ki mevcut ancak kimi durumlarda bunların aşılması mümkün ve tam bir güvenlik sağlamayabiliyorlar.

Predator Free programı bilgisayarınız için sadece şifre koruma sistemi getirmiyor, aynı zamanda bilgisayarınıza erişimi engellemek için belirlediğiniz bir USB diskin takılı olmasını gerektiriyor. Böylece sizin taşıdığınız USB diske erişemeyen hiçbir kullanıcı bilgisayarınız üzerinde işlem gerçekleştiremiyor.
Bir yandan da izinsiz giriş için deneme yapan kullanıcıların kayıtlarını tutuyor ve gerekli durumlarda sesli alarm vererek sizi uyarıyor.

32 bit ve 64 bit işletim sistemleri için ayrı versiyonları bulunan programı çalıştırabilmek için sisteminize uygun olan versiyonu indirmeniz yeterli olacaktır.

YORUMLAR