Proxy Mask 2.6.1 (windows)

Proxy Mask

Proxy Mask
ÜCRETSİZ
İndir 9.75 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Proxy Mask programını kullanarak bilgisayarınızdan tüm internet sitelerine engelsiz olarak giriş yapabilirsiniz.

Proxy Mask uygulaması, Windows işletim sistemli bilgisayarlarda kullanılabilen ücretsiz proxy programları arasında yer alıyor ve böylelikle dilediğiniz web sitelerine anonim olarak ve sınırsız bir şekilde girebilmenize yardımcı oluyor. Fakat pek çok benzer programın aksine çok geniş seçenekler sunabildiğini belirtmek gerekiyor.

Programın arayüzü her ne kadar ilk bakışta göze biraz karmaşık gelse de, varolan araçları kısmen etkili bir şekilde sunabiliyor. Proxy araçlarını kullanırken hangi düzeyde proxy'nin kullanılacağını belirleme imkanı sayesinde elit proxy, anonim proxy ve transparan proxy gibi seçenekleri kullanmak mümkün hale geliyor.

Proxy kullanımı aktif hale getirildiğinde, engelli olan veya ülkemize hizmet vermeyen web sitelerine girişin mümkün olmasının yanında, kullanıcıların kendi anonimliklerini korumaları ve böylece kişisel verilerini güven altına almaları da imkan dahilinde oluyor. Dolayısıyla proxy'ler sadece engelli sitelere giriş için değil, kişisel bilgilerinizi korumak için de kullanılabiliyorlar.

Tor sisteminden de faydalanmanıza yardımcı olan uygulama, böylece tor ağına giriş yaparak derin internetin sularına giriş yapmanıza da izin veriyor. Elbette klasik DNS ayarları ve tarayıcı ayarlarını gerçekleştirme gibi bir kaç ek özellik de yine programın artıları arasında yer alıyor.

Eğer engelli internete karşıysanız ve anonimliğinize değer veriyorsanız programa göz atmadan geçmeyin.