Qimage Ultimate 2014.135 (windows)

Qimage Ultimate

Qimage Ultimate
DENEME SÜRÜMÜ
İndir 7.87 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Qimage Ultimate, fotoğraflarınızı yüksek kalitede yazdırmanız için çeşitli araçlar sunan kullanışlı bir programdır.

Qimage Ultimate, profesyonel bir stüdyo kalitesinde fotoğraflarınızı yazdırabilmeniz için gerekli araçların tamamını size sunan oldukça güçlü ve kullanışlı bir programdır. Fotoğraf baskıları için en kaliteli değerleri otomatik olarak bulmanıza yardımcı olan program yardımıyla, yüksek kalitede fotoğraf çıktıları alabilirsiniz.

Kaliteden hiç ödün vermeden gerçekleştirebileceğiniz fotoğraf baskıları için kullanabileceğiniz program, sahip olduğu modern ve kolay kullanılabilir bir arayüzle karşınıza çıkıyor. Eğer daha önce bu tarz bir program kullandıysanız, diğer programların aslında ne kadar da karmaşık olduğunu farkedecek ve Qimage Ultimate'in sizin için işleri ne kadar da kolaylaştırdığını farkedeceksiniz.

Eğer kendi fotoğraflarınızı veya mağazalarda yayınlamak için farklı fotoğrafları yazdırmayı düşünüyorsanız, en iyi kalitede fotoğraflara sahip olmak için Qimage Ultimate'i mutlaka denemelisiniz. Bu sayede emekleriniz boşa gitmemiş olacaktır.

Renk yönetimi, düzenleme araçları, daha büyük baskı boyutu ayarlama, flash bellek üzerindeki fotoğrafları okuma ve daha birçok farklı aracı sizlere sunan Qimage Ultimate, fotoğraflarınızın en iyi baskı kalitesiyle yazdırılması için kullanabileceğiniz en etkili programlardan bir tanesidir.

Yüksek kalitede fotoğraf baskılarına mı ihtiyacınız var? O zaman ihtiyacınız olan şey Qimage Ultimate'den fazlası değil.

YORUMLAR