Real Fishing Ace Pro (windows)

Real Fishing Ace Pro

Real Fishing Ace Pro
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Real Fishing Ace Pro, Windows tablet ve bilgisayarınızda sonuna kadar ücretsiz oynayabileceğiniz gerçekçi balık tutma oyunu.

Real Fishing Ace Pro, düşük donanımlı Windows bilgisayar ve tablete sahipseniz ücretsiz oynayabileceğiniz hem görsel açıdan hem de oynanış olarak en iyi balık tutma oyunu diyebilirim. Oltanızı elinize alarak dünya turuna çıktığınız oyunda kimi zaman açık denizde fırtınalı, sisli havada balık tutmanın zorluğuyla karşılaşırken, kimi zaman kuş sesleri eşliğinde güneşli günün keyfini sürüyorsunuz.

Çevre ve balık animasyonların oldukça başarılı olduğu oyunda hep aynı yerde balığa çıkmıyoruz. Oldukça geniş bir haritamız mevcut ve gün içerisinde gösterdiğimiz performasa bağlı haritada yeni yerlerin kilidini açarak ilerliyoruz. Her bölümde tutmamız gereken balıklar farklı. Başarıyla tutarsak altın kazanıyor ve yeterince kazanmışsak sonraki bölüme atlıyoruz.

Oyunda ilerlemek ilk görüşte çok basitmiş gibi gelebiliyor. Çünkü tek yapmamız gerektiğin oltamızı atmak olduğunu sanıyoruz ancak işin zorluğunu oltamızı fırlattıktan sonra hissediyoruz. Balıklar oltaya anında gelmiyorlar ve geldiklerinde de hemen çekip alamıyoruz. Balık yemi yuttuğu vakit ekranın yukarısında balığın gücünü gösteren bir çubuk beliriyor. Bu noktada yeterince hızlı olmazsak balığı kaçırıyoruz. Balık kaçırma demişken yakaladığımız balıkları serbest bırakma şansına da sahibiz.

YORUMLAR