Remo Messenger 0.9 (windows)

Remo Messenger

0.9
Remo Messenger
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    481

  • Üretici

    Kurtgöz Bilişim

Remo Messenger programıyla Facebook arkadaşlarınızla ücretsiz olarak ayrı bir program üzerinden sohbet edebilirsiniz.

Facebook arkadaşlarımızla sohbet etmek için bilgisayarlarımızda devamlı olarak web tarayıcısının ve Facebook'un açık olmasının gerekmesi bazı kullanıcıları rahatsız edebiliyor ve bu durum güvenlik açıklarını de beraberinde getiriyor. Zira Facebook'tan çıkış yapılmaması veya açık unutulması halinde başkalarının tüm kişisel hayatınıza müdahil olabileceği gerçeği akıllardan çıkarılmamalı.

Remo Messenger programı ise yerli üretim programlardan birisi ve Facebook sohbet özelliğini ayrı bir program arayüzünden kullanmanıza olanak tanıyor. Böylece bir şekilde programı açık unutsanız dahi tüm kişisel hayatınız değil sadece sohbet ettiğiniz kişiler başkalarına görünüyor. Elbette sürekli olarak web tarayıcısına geçiş yapma ihtiyacınız da ortadan kalktığı için en kolay yoldan Facebook üzerinden sohbetlerinizi sürdürebiliyor, gelen sohbet bildirimlerini takip edebiliyorsunuz.

E-posta ve şifrenizi hatırlama seçeneğini de içerisinde barındıran uygulama, isterseniz otomatik olarak hesabınıza giriş yapmanıza da imkan tanıyor. Böylece Remo Messenger'ı açar açmaz Facebook arkadaşlarınızla muhabbete başlayabiliyorsunuz.

Arkadaş listenizde bulunan kişilerin mevcut olup olmadığını yanlarında bulunan Online ve Offline bilgilerine bakarak anlayabiliyor ve böylece çevrimiçi olanlara hemen mesaj gönderebiliyorsunuz. Facebook sohbetlerini web tarayıcısı üzerinden değil ayrı bir program üzerinden yürütmek isteyen kullanıcıların kesinlikle göz atması gerektiğine inanıyorum.

YORUMLAR