Samsung Data Migration 2.7 (windows)

Samsung Data Migration

2.7
Samsung Data Migration
ÜCRETSİZ
İndir 11.48 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Samsung Data Migration, eski sabit diskiniz üzerinde yer alan verilerinizi yeni Samsung SSD diskler üzerine taşıyabileceğiniz ücretsiz bir programdır.

Samsung Data Migration, yeni bir Samsung SSD disk satın alan kullanıcılar için özel olarak geliştirilmiş olan ücretsiz bir programdır ve program yardımıyla kullanıcılar kullanmakta oldukları sabit disk üzerinde yer alan her tür veriyi satın almış oldukları yeni Samsung SSD diskleri üzerine kolayca kopyalayabilirler.

Başka bir deyişle eski teknolojiden yeni teknolojiye göç etmek için kullanabileceğiniz program sayesinde, daha önceki sabit diskiniz üzerinde kullanmakta olduğunuz herşeyi yeni diskiniz üzerinde de kullanabileceksiniz.

İşletim sisteminiz, programlarınız, kullanıcı verileriniz, kişi listeleriniz ve mesajlarınız olduğu gibi yeni Samsung diskiniz üzerine aktarılacağı için herhangi bir şekilde veri kaybı yaşamayacaksınız.

Dosya boyutları ne olursa olsun klonlama işlemini sorunsuz bir şekilde yerine getiren program, Samsung SSD sahipleri için gerçekten oldukça kullanışlı bir çözüm sunmaktadır.

Eğer sizler de bir Samsung SSD disk satın almayı düşünüyorsanız, Samsung Data Migration'ı bir kenarda bulundurmanızda fayda olacaktır.

YORUMLAR