Save-o-gram Instagram Downloader 1.0 (windows)

Save-o-gram Instagram Downloader

1.0
Save-o-gram Instagram Downloader
ÜCRETSİZ
İndir 1.35 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Save-o-gram Instagram Downloader ile Instagram üzerinden resim indirebilirsiniz

Save-o-gram Instagram Downloader kullanıcılara Instagram fotoğraf indirme konusunda yardımcı olan ve ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir dosya indirme programıdır.

Fotoğraf paylaşım servisi Instagram üzerinden takip ettiğimiz fotoğrafları yalnızca internet tarayıcımızın üzerinden görüntüleyebilmekte; bu resimleri internet bağlantımız olmadığı zamanlar görüntüleyebilmemiz mümkün olmamaktadır. Bu nedenle Instagram üzerinde yer alan fotoğrafları internetimiz olmadığı zamanlar görüntülemek veya arkadaşlarımıza göstermek için alternatif bir araca ihtiyaç duyuyoruz. Save-o-gram Instagram Downloader bize Instagram resim indirme konusunda pratik bir çözüm sunan bir yazılımdır.

Save-o-gram Instagram Downloader ile Instagram üzerinden fotoğraf indirebilmek için yapmanız gereken indirmek istediğiniz fotoğrafları paylaşan kullanıcı adını programın kullanıcı arayüzündeki arama kutusuna yazmaktır. Sonrasında ise Save-o-gram Instagram Downloader kullanıcı tarafından paylaşılan fotoğrafları analiz ediyor ve size bu fotoğrafları küçük önizlemeler şeklinde sunuyor. Buradan dilediğiniz fotoğrafı veya hepsini seçerek indirebiliyorsunuz.

Save-o-gram Instagram Downloader fotoğrafları ZIP formatında indirmeyi de destekliyor.

Not: Program kurulum esnasında ek yazılım teklifleri sunmaktadır. Bu yazılımların kurulumunu yapmadan da programı yükleyebilir ve çalıştırabilirsiniz.

YORUMLAR