SCRAP Photo Editor 1.3.2 (windows)

SCRAP Photo Editor

SCRAP Photo Editor
ÜCRETSİZ
İndir 6.81 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SCRAP Photo Editor ile resim ve fotoğraflarınız üzerinde düzenleme işlemlerini ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz.

SCRAP Photo Editor programı, bilgisayarınızda kolay yoldan görsel dosyalarını düzenlemek istiyorsanız kullanabileceğiniz ücretsiz uygulamalar arasında yer alıyor. Böylece fotoğraf ve resimleriniz üzerinde hızlıca işlemler yapabiliyor ve daha güzel görünmelerini sağlayabiliyorsunuz.

Uygulamanın arayüzü çok kolay kullanılır bir yapıda hazırlanmış ve böylece aradığınız tüm araçlara hemen erişim sağlayabiliyorsunuz. Kurulum sırasında da herhangi bir sorunla karşılaşmak imkansız diyebilirim. Programın çalışması sırasında sistem kaynaklarının verimli kullanılması ve herhangi bir kilitlenmeyle karşılaşılmaması da onu stabil resim düzenleme programlarından birisi haline getiriyor.

Programın sahip olduğu temel düzenleme seçenekleri şu şekilde;

  • Yakınlaştırma ve uzaklaştırma
  • Kırpma ve yeniden boyutlandırma
  • Döndürme seçenekleri
  • Paylaşma ve yayınlama

Yüksek kaliteli görseller için de destek sunan uygulamada, resimlerinizi ve fotoğraflarınızı düzenledikten sonra hemen yayınlama butonunu kullanabilir ve sosyal ağlardaki hesaplarınızdan fotoğraflarınızı paylaşabilirisiniz.

Kullanımınız sırasında herhangi bir sorun yaşayacağınızı sanmıyorum ve bu nedenle uygulamaya göz atmayı kesinlikle unutmayın.

YORUMLAR