ScreenConnect 5.1.84.73 (windows)

ScreenConnect

ScreenConnect
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ScreenConnect, mesafelere takılmadan uzaktaki bilgisayarlara bağlanarak yardımcı olmanızı sağlayan yararlı ve başarılı bir program.

ScreenConnect, uzaktan erişim, kontrol ve toplantı gibi özellikleri ile bu kategoride yer alan programlar arasında bir adım öne çıkmayı başaran oldukça yararlı bir program. Benzer programlarda uygulanan aylık ödeme ile kullanım yerine sadece tek bir sefer ödeme yaparak sınırsız kullanabileceğiniz programın 1 aylık deneme sürümü sonrasında beğenirseniz, satın alarak kullanmaya devam edebiliyorsunuz.

Uzaktan bilgisayar tamir etme, destek sağlama, bilgisayar kontrol ve denetimleri gibi bir çok farklı işlem yapmanızı sağlayan program aynı zamanda uzak masaüstü toplantıları ve sunumları da yapmanızı sağlıyor. Uzak masaüstü toplantıları olarak adlandırılan özellik sayesinde seminer ve sunumlarınızı ScreenConnect sayesinde farklı yerlerde olsanız bile bilgisayarlar üzerinden bağlanarak yapabiliyorsunuz.

Temel olarak 3 özelliğe sahip olan ScreenConnect'in en güzel yanı sade ve modern arayüzü. Bu tür programlarda sunulan kullanım kolaylığı pek çok kullanıcı için oldukça önem taşıyor. Bu nedenle uzak masaüstü yönetim programı kullanmak istediğinizde ScreenConnect'in de aklınızda bulunmasında fayda var. Rakiplerine göre diğer bir artısı ise aylık üyelik yerine sadece tek bir sefer lisans satın alarak limitsiz kullanabilmeniz. Üstelik programın deneme sürümünü ücretsiz olarak indirebiliyor ve bu süre boyunca istediğiniz her şeyi test etme fırsatı buluyorsunuz.

Detaylı bir uzaktan yönetim yazılımı olan ScreenConnect'in deneme sürümünü indirerek denemenizi ve beğenirseniz bu süre sonunda satın almanızı öneririm. Özellikle uzaktan destek sağlamak isteyen işletmeler ve firmalar için yararlı bir program olduğunu düşündüğüm ScreenConnect, arkadaşlarınıza yada bilgisayar konusunda yeterli bilgiye sahip olmayan tanıdıklarınıza da yardım etmek için ideal bir program.

Uyarı! Programın deneme sürümünü indirmek için gideceğiniz sayfada ilk olarak e-posta adresinizi girmeniz gerekiyor. Daha sonra gelen pencere üzerindeki size özel verilen lisans kodunu kopyalarak, hemen üstündeki Windows, Mac ve Linux işletim seçeneklerinden uygun olanı tıklayıp programı indirebiliyorsunuz. Programın kurulum aşamasında sorulan lisans kodu kısmına ise kopyalamış olduğunuz kodu yapıştırarak 1 aylık ücretsiz deneme sürecinizi başlatabilirsiniz.

YORUMLAR