SDR Free PNG to ICO Converter

SDR Free PNG to ICO Converter
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SDR Free PNG to ICO Converter, PNG formatlı resim dosyalarınızı kolay ve hızlıca PNG formatına dönüştürmenizi sağlayan ücretsiz bir programdır.

Bu programda zararlı yazılımlar bulunduğu için yayından kaldırılmıştır. Alternatifler için Resim Editörleri kategorisine göz atabilirsiniz.

SDR Free PNG to ICO Converter, PNG formatlı resim dosyalarını ICO formatına dönüştürmek isteyen kullanıcıların oldukça basit şekilde bu işlemi gerçekleştirmesini sağlayan yararlı ve ücretsiz bir programdır.

Bir kaç hamle ile format dönüştürme işlemleri tamamlamanızı sağlayan programın kullanımı da oldukça basittir. Kurulum aşamasından sonra dilerseniz masaüstünüze bir kısayolunu oluşturarak dilediğiniz zaman programa koalyca erişebilirsiniz. Kullanımı kolay ve sade arayüzü üzerinde herhangi bir karışıklık yaşamayacağınız SDR Free PNG to ICO Converter, resimleri kolayca programa atmanızı sağlamaktadır. Bu aşamadan sonra oluştutulacak olan ikonların nereye çıkmasını gerektiğini belirleyerek hemen format deönüştürme işlemini tamamlayabilirsiniz.

Program üzerinde ''Add'' tuşuna basarak dilediğiniz kadar resim ekleyebiliyorsunuz. Daha sonra bu resimleri dönüştürebilirsiniz. Toplu dönüştürme işlemlerini destekleyen SDR Free PNG to ICO Converter, sizi gereksiz yere zaman kaybetmen kurtarır.

ICO formatlı resim dosyaları elde etmenin en kolay yöntemlerinden biri olan SDR Free PNG to ICO Converter'ı bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirerek ne kadar pratik ve kolay kullanıma sahip olduğunu kendiniz test edebilirsiniz.

YORUMLAR